Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

#WontBeErased

Listopad5

Vážení čtenáři a vážené čtenářky tohoto populárního Trans World News magazínu financovaného sestřenicí z třetího kolene Sorose hlavně pro ty z vás, co ještě věří na ilumináty, to musím zmínit. Asi jste možná zaznamenali tuhle typicky americkou kampaň zaměřenou jako odezvu na Trumpovu křesťanskou ješitnost, dokonce ještě větší než s jakou vervou nás před lety Klaus přesvědčoval, že země se neotepluje. Trump si před pár týdny dosadil do nejvyššího soudu svého černého koně Kavanaugha, který aktivně vystupuje např. proti homosexualitě anebo prosazuje vlastnění zbraní či úplný zákaz potratů. Od té doby už jsou pohlaví jenom dvě podle toho, jak se kdo narodí a je potřeba to zakotvit ještě navíc v ústavě. Jako správní křesťané kašleme na to, jak se kdo cítí nebo jestli se někdo narodí jako intersexuál či transgender. Ach tyhle sta let staré zásady, které jim stejně nevychází a v dnešní moderní době, kdy se vše dá změřit a spočítat dokonce ne ani i ta pevnost manželských svazků.

Otevřený dopis, který se odkazuje na to, že vztah mezi pohlavními chromozomy, genitáliemi a genderovou identitou je složitý a nebyl doposud plně pochopen, nebo že neexistují žádné genetické testy, které by jednoznačně mohly určit pohlaví, či že vědci teprve teď v dnešní době začínají chápat biologickou podstatu genderové identity apod., na to vše se odkazuje otevřený dopis, který tohle vše jednoduchou formou zmiňuje.

K tomuto otevřenému dopisu se doposud připojilo více jak 1.600 vědeckých osobností a po celé USA se minulý měsíc konaly stovky demonstrací.

Ohledně této kampaně se nejvíce zapsala do podvědomí fotografie původem mexického transmuže Mateo Emanuel Aleandro Coxe na sešlosti ministra Jeffa Sessionse.  V době, kdo ho bezpečnostní ochrana vyváděla, mu všichni přítomní za jeho odvahu tleskali. Kdo z vás by jinak chtěl být dobrovolně vymazán z Matrixu? Kdo ne, tak zná #wontbeerased

2 komentáře to

“#WontBeErased”

 1. On Listopad 6th, 2018 at 20:11 Eliška Liška Says:

  Jééééééé! Trans World News!

  Mimochodem, velmi mě ovšem zaujaly citace horním indexem v textu. Citační styl American Medical Association… poučné!

  A 16 podpisů z lékařské fakulty Johns Hopkins – alma mater House M.D. 😉

 2. On Listopad 7th, 2018 at 12:22 :-) Says:

  Samozřejmá věc: Transgenders lidé přeci mohou ze všechny globální problémy a za blbou náladu na celé planetě, a samozřejmě jsou hlavními viníky globálního oteplování, to je přeci jasné jako facka.

  Transgender lidi by některé síly nejraději vyhladily, tak jako to dělali nacisti s jinými lidmi. Tak situaci vnímám já.
  Potom není vůbec čemu se divit, že transgender člověk buď musí být splachovacím bezmozkem a nějak přežívat a nechat si vše líbit, a nebo pokud mozek má a požívá ho, tak žije v trvalých depresích a v trvalé úzkosti.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se