Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Zásadní mezník mého života

Prosinec4

Zásadním mezníkem mého života bude situace podobná, jakou zde teď publikuji na videu a mimochodem pro jeho drastičnost, jsem ho nikdy pořádně nedokoukala, aby jste věděli. Pořád naivně čekám, že se něco samo o sobě změní, na pohádky o tom, že se probudím a bude vše OK, už dávno nevěřím a polibek od prince stejně tak nefunguje. Propadám „depresím“, že to ani jinak nepůjde…Projdu si tedy tou byrokracií, abych mohla být a také dál žít více svým pro sebe přirozeným životem. Mimo hormony teď beru i léky, které snižují funkci toho tam dole, což je mimochodem i nedílnou součástí, aby hormony mohly dobře odvádět svou práci. Ještě před hormonální terapií jsem už žila život v opačné roli, ale teď nyní si také dovedu více představit život bez něj a zároveň i bez toho život otravujícího testosteronu. Žádný testosteron už! Vlastně díky jeho absenci se cítím daleko lépe a myslím, že se i mohu teď bez něj lépe projevovat, více přirozeněji. Mám se tedy hrozně dobře psychicky, když ani už nepočítám, kolikrát se teď za den usměji. Nedávám to okolí jinak znát, ale moje srdíčko se o krapánek zvětšilo a jsem opravdu, opravdu šťastná. Mohu si sama pro sebe říct a s čistým svědomím, že zbytek svého života chci dál takto prožívat svůj život bez toho otravného testosteronu.
Mám to ale nakonec tak složité, až je to jednoduché. Takže se o mne nemusíte obávat, já to zvládnu. Při SRS operaci mne stejně uspí, takže správně koukám jen na začátek a konec asi už bude jen na mne a ne na vás, co jste toto video shlédli.

Čeká mne další zbytek příjemného života bez testosteronu. Tohle video je kvůil jednomu kolegovi, který mi včera říkal, že to dávali v TV teď na Primě myslím. To on by do toho nešel, to on má to svoje mužství až moc rád 😀

3 komentáře to

“Zásadní mezník mého života”

 1. On Prosinec 4th, 2014 at 10:18 Erin Says:

  Ten zazracny prsten, zobudenie sa do spravnej reality, vykuklenie ako motyl zo skaredej husenice cakam roky.
  Nic z toho sa nestane. Je to nerealne aj ked tak lakave.
  Zobudit sa zo sna. realita je niekde inde. Kazdy den.

  Dominique to video som videla viackrat.
  Vzdy mam pri tom rozne pocity resp. mix vsetkeho:
  Strach, obava o zdravie, predstava ake by to uz bolo bez … vzrusenie z toho ze sa to naozaj da urobit, nadsenie z vysledku …
  Predstava ze tam dole to tiez bude tak ako som to citila ze ma byt uz ako dieta.

 2. On Prosinec 4th, 2014 at 14:51 Dominika Says:

  děkuji za reakci…já SRS chci, i když mne do toho nikdo nenutí a také nejen kvůli tomu, že si dlouhou dobu uvědomuji, že to dole tam nepatří, ale je to strašný zdroj toho testosteronu, který mne ničí. Obavy a strach jsou při každé operaci přirozené, je těžké k tomu zastávat nějaký názor nebo dokonce nelze po někom požadovat, aby si na to nějaký udělal.
  Takové ty pocity, že by se klidně mohlo něco naráz změnit a bylo by vše najednou v pořádku má více z nás a jsou asi tím hlavním pocitem, který transsexualitu provází.

 3. On Prosinec 7th, 2014 at 18:52 Lucka Says:

  ahojík holky. taky jsem mívala taková sny a přání, kdyby byl kouzelný prsten, nebo zlatá rybka, nebo jak ve filmu sexmise chtěli ty dva hlavní hrdiny přeoperovat, ten film miluji už od dětství právě kvuli tomu.
  já naštěstí strach z operací nemívám, jediné co mi vadí je ta bolest po tom a to že je mi po narkoze špatně.
  ale je pravda že těchto operací už jsem pár zhlédla a docela řezničina chichi.
  to bude v poho holky, nebojte.
  navíc potom se dá snížit nebo uplně vysadit dávka léku odbourávající testosteron, a ty nejsou zrovna nejlepší pro zdraví.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se