Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Zasedání tajné antitradiční a genderově nesourodé společnosti

Prosinec20

V této zprávě vás musím informovat o již několikátém srazu/sletu/setkání/konferenci(diskutovalo se)/schůzi, říkejte si tomu jak chcete, tato akce nemá jinde ve světě obdoby, přesto se dne 19.12.2018 setkalo několik lidí se stejnými socioekonomickými preferencemi, o kterých to většinou nikdo netuší, že jimi jsou a přesto, byť nemáte žádné pochyby, rozhodují o vašich životech a ne jen o vašich životech, ale i o vašem veřejném mínění a to všechno bez vašeho souhlasu, až se mi z toho ježí všechny chlupy na zádech a i ty, co byly estrogeny zničené. Jsme totiž na stopě jedné velmi vlivné a utajované aktivistické skupině lidí, která dlouhou dobu ovlivňuje většinovou společnost a dokonce není zapsaná v žádných veřejných rejstřících. Ministerstvo vnitra o nich mlčí, Krajské soudy, které zapisují spolky se zmiňují velmi sporadicky, BIS o ní ve své zprávě doposud nemohla uvádět žádné informace, poněvadž to měla zakázané dolní komorou zákonodárců s ohledem na předloženou novelu občanského zákona a Okamura s prezidentem chtěli ve výroční zprávě 2018 raději ty uprchlíky, server Aeronet jen uvedl, že na to nemá dostatek důkazů a tak zůstal jen u základních hesel, jakože to je stejně proti přírodě apod. a sputniknews se marně pokoušel infiltrovat, ale až do poslední chvíle stejně nevěděli, kde se to všechno bude konat, účast odmítla i televizní stanice Aljazeera, která uvedla, že je jednodušší se infiltrovat mezi pravicové radikály než na besídku transgender lidí. A jako důkaz předkládám tento odkaz, stejně je to průšvih. Jediný, kdo by nám mohl podat relevantní zpávy o těchto lidech jsou staré matrikářky, které však s postupem času umírají, i přestože se průměrný věk dožití obyvatel neustále zvětšuje, což je jednou velkou statistickou záhadou. Nám se přesto všechno podařilo přinést výpověď o tomto tajném uskupení.

Schůze 2018 byla jako každý rok neveřejná, skrytá pod pláštěm anonymity, většinou na pozvánku a na osobní doporučení bez účasti veřejnosti, že o ní nikdo do poslední chvíle nevěděl. Pozvánka od členů přicházela mailem po dlouholetém oťukávání, jejichž postupy odkoukávala i slavná skupina Bilderberg, přičemž do této poslední chvíle jsme stále nevěděly, že se to bude všechno odehrávat na těchto souřadnicích 50.0x2x3x1x8x, 14.4x5x8x6x6. Nejprve jsme dlouhodobě navazovaly kontakty a až pak po dlouhé a usilovné práci konečně přišla pozvánka emailem, kde jsme si musely podle několika šifer dopočítat souřadnice. Hospod v této lokalitě je povícero a nemohly jsme přeci nic nechat náhodě a následně čekat další rok či dva. Nejprve výšlap do kopce, protože i taxikáři odmítají jet do těchto končin, ale odhodlání nám nechybělo. No, ukažte mi člověka, který by chtěl absolvovat přeměnu pohlaví a každý měsíc absovovat takový výšlap, jen proto aby řekl sexuoložce, že je v poho.

Sedly jsme si k prvnímu stolu a vyčkávaly, sledovaly okolí. Byla to samozřejmě trochu napjatá situace, na kterou jsme nebyly připravené a bály jsme se prozrazení, mne se tak klepala bunda, ve které byla umístěna naše 6x dimenzonální plus další čtyři říše louskáčka skytá kamera, že ty záběry, které jsme nakonec pořídily, jsou stejně nepoužitelné, avšak tam někde v hloubi duše nám pořád cosi našeptávalo, že děláme tu správnou věc, investigativní žurnalistiku, ve které už víc jak dva roky zde na lonely blogu pokračuji. Třetí a čtvrtá říše není tolik vyklepaná, ale nakonec se dá po troše snažení stáhnout, což je další důkaz  o fungování této tajné společnosti. Nejprve položit genderově neutrální dárek do koše mezi ostatní dárky, to bylo poznávací znamení, o kterém v úvodu osoba s pseudonymem HF psala v mailu.

Kde se koš nalézá v místnosti, jsme poznaly podle mašliček a ozdobeného stromečku, což bylo hodně zvlášní na takovou, nevím jak to nazvat, zkrátka netradiční společnost popírající všechny společenské, genderové a dokonce i sexuální  konvence, prostě psycho. Představuji si ukřižovaného Zvěřinu, jak sebou cloumá a varovným tónem křičí: Needovoltee… nasadí ještě hlubší matrix zpomalený hlas…je to neeeemoooc, která vás ooovláádne, teeeenhle svět míří do záááhuby. Mne to přišlo fakt hnusný, dlouho jsem to rozdýchávala, na tohle nás vůbec doposud v akademii nepřipravovali. Když jsem vstala od stolu a zamířila ke koši, kam jsem se půl hodiny odhodlávala vykročit, jsem si několikrát sama pro sebe řekla: Jako TVL, co když mne teď někdo vyfotí nebo nahraje, jak já to budu po smrti vysvětlovat svým pravnoučatům. V tu chvíli se zrovna shodou okolností otevřely dveře od kuchyně a místností najednou prošlo oslňující světlo, jako když vás unesou ufoni, znáte to přeci někteří voliči SPD, že jo, když s koukáte na Soukupoviny? To jsem už také jednou sama zažila a na chvíli jsem si myslela, že mne někdo zrovna fotí. Asi jsem v mládí moc koukala na Muldera, avšak zkřížila jsem pohotově malíčky na rukou, palce na nohou, hlavu jsem natočila na stranu, vyplázla jazyk, hippie kabelka měla být historický artefakt, Maláčová se srdíčkem hadr oproti mne, že nejsem pravicově zaměřená a nijak radikální s ohledem na místo, společnost a čas, kde se zrovna nalézám. Jestli to měla být vyšší dimenze, tak právě já jsem byla v tu chvíli ta nejvíc ochotná komunikovat. Nejdůležitější v těchto vypjatých situacích je neustále vysílat tajné signály, pamatovala jsem si to z neustálých školení, které nám vtloukali do hlav profesoři  i ve dvě v noci, kdy jsem chodila s nespavostí nejvíc čůrat s problémy zánětu močáku postop. Do místnosti vstoupila servírka, která měla stejnou jmenovku jako ten pán za barem „Kopy.o“ a v tu chvíli jsem si říkala, že tam jsme správně, ty roky příprav a snažení byly najednou vyslyšeny a zhodnoceny, bylo mi vše víc než jasné. Srdce mi vzrušením tlouklo, že jsem nevnímala čas ani čaj, který plynul a stékal po suchém hrdlu a po nějaké době, po tom dalším průměrným cideru s ledem, jsme měly přesně otypované lidi kolem nás. Když řikala: „Vůbec si nepamatuji, co jste si objednávali.“ mi jen potvrzovalo, že za těmi dvěřmi se opravdu vymývá mozek.

Jedno dvě objetí… ty jsi ta z toho instagramu a ty pořád píšeš na blogu o těch věcech, kterým stejně 99,9% společnosti nerozumí, až jsem se přes ostatní dostala k samotné HF. Vysela hlavou dolu, jen špičáky jí koukaly, vůbec ji neznáte, vy co jste ji viděli někdy v televizi. Probudila jsem ji. „Jak se máte? Ráda vás zas po staletí vidím.“ začala jsem trochu s respektem a ona: „Mi o sobě nemusíte nic říkat, já o vás vím všechno, protože vás čtu.“ Cítila jsem najednou uspokojení, ale zároveň jsem byla prozrazená a byl čas vycouvat, někdo zasvěcenější by řekl se vyoutvat, abych se náhodou nedostala do nějakých pseudointelektuálních rozporů a najednou opět to oslnivé světlo z otevřených dvěří kuchyně, pss pss lítačky tam a zpět, najednou bylo ticho a já nemohla v tu chvíli říct ani slovo a asi jsem podruhé už měla doslova vygumováno v hlavě, protože jsem se po zbytek večera jenom bavila, se všema translidma a nakonec si v šest večer pamatuji, že mne někdo veze na autobus přes totálně plnou Prahu, což bylo to největší psycho z večera. Z okýnka jsem vykřikovala: „Sebereme vám děti…ty…ty…se tak nekoukej, na tebe to platí taky.“ Když nemáte pořádné auto, tak to pěšky trvá méně, divný co? Opravdu mi s vámi všemi bylo fajn a tímto končím tajnou historku ze záhrobí, která je schopná nahnat hrůzu všem cis lidem, protože v příštím roce o nás asi uslyšíte víc a víc. Až takovýto byl zážitek. Jsem ráda, že jsem vás všechny po staletí opět viděla.

posted under Můj Timeline
4 komentáře to

“Zasedání tajné antitradiční a genderově nesourodé společnosti”

 1. On Prosinec 21st, 2018 at 1:47 :-) Says:

  Přísné ministerstvo vnitra české republiky všechny ty genderové perverznosti těm genderovým ďáblům zakáže. Jak jinak. Kdo chce zůstat u moci a mít nad lidmi moc, ten musí být na lidi pod sebou co nejvíce přísný a tvrdý. Bez pardonu, žádné slitování s genderově perverzními nebezpečnými ďábelskými bytostmi, co se označují těmi různými anglickými slovíčky a zaštiťují se genderovými perverznostmi, které vedou ke konci světa.

  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/pohlavi-by-melo-jit-uredne-zmenit-i-bez-operace-uz-od-12-let/r~1c945084f3dd11e8a0680cc47ab5f122/?fbclid=IwAR0h8UTgQ9Sas8mB0wJ4v6_eV3cOcp4Tt1l66luEohzQ8owh5O1NpQyLXbY&redirected=1545352015

  A zde je petice za zdravou, normální, tradiční českou rodinu:
  https://www.petice24.com/chceme_zachovat_tradini_rodinu_odmitame_ratifikaci_istanbulske_umluvy_a_dublinu_iv

  Genderová ideologie je tak nebezpečná, že má útočit i na děti ve školách:
  http://www.novarepublika.cz/2018/05/istanbulska-umluva-gender-ideologie-do.html

  Pankáči vymírají, tak někdo by je měl nahradit, třeba transgenders 😉

 2. On Prosinec 25th, 2018 at 13:39 Eliška Liška Says:

  **PUNKS NOT DEAD**

  „zkřížila jsem pohotově malíčky na rukou, palce na nohou, hlavu jsem natočila na stranu, vyplázla jazyk“ to jsem neznala, to je vidět, že poslední horror, který jsem dobrovolně četla/shlédla, byl Dracula. Když jsem byla děcko.

  ona: „Mi o sobě nemusíte nic říkat, já o vás vím všechno, protože vás čtu.“ Tak vida, koukám, že čtu správný zdroj Trans World News!

  Pokud jde o aktivismus, zdá se, že stejně brzy skončí, protože mrkvičky je málo a králíčků moc… totiž peněz, ne mrkvičky. Pokud na sebe začínají útočit A2larm a Evropské hodnoty, něco je ve vzduchu¹.
  Pokud se Apolena Rychlíková bojí o pozici, kterou získala v instituci Český rozhlas Vltava, protože ředitel Českého rozhlasu vyrazil nového šéfredaktora, který na této stanici vyštípal hudební vysílání (moje oblíbené Hudební fórum denně ve 23:15 či Hodinu mezi drakem a hadem, Radioateliér už jenom v reprízách) a nahradil je tlacháním, které by se dalo stejně dobře vysílat na kterékoliv jiné stanici jako ČRo Plus… tak myslím, že se věci vracejí do normálních kolejí.
  Obávám se, že nejdřív budeme muset přečkat vlnu mstivé odplaty,za kterou si sami nemůžeme a která by měla dopadnout především na hlavy oněch aktivistů.
  Ale pak, až zuřivý aktivismus skončí, se v tichosti a v klidu upraví různé právní poměry.

  Jak například v Českém rozhlase vysvětloval Jiří Hromada, úspěch jeho Gay iniciativy v 90. letech byl nakonec korunován úspěchem díky tiché dohodě s dnes tak nenáviděným Jiřím Paroubkem²,³ a na salámové metodě⁴. Proč toto nezopakovat? Seriál „Jistě pane ministře“ si takové jednání snažil kritizovat, ale také ukázal hned v první epizodě „Čelem k voličům“, jak je to pro úspěch v kalných vodách politiky ve skutečnosti důležité, bez ohledu na čistotu a dobro úmyslů.⁵

  Mimochodem, Hromada si tehdy našel hezký citát, který používal i ve volební kampani 2018: „Nestačí konat dobro, musíme je konat také dobře.“ (Denis Diderot)

  ¹ http://a2larm.cz/2018/12/vsichni-jsou-prorusti-trollove/
  ² https://plus.rozhlas.cz/prague-pride-je-oslavou-kazdy-se-raduje-jak-chce-rika-jiri-hromada-7570541 (od 30m05s)
  ³ http://gay.iniciativa.cz/www/index.php?page=clanek&id=364
  https://radiozurnal.rozhlas.cz/chceme-jen-dat-prostor-vsi-jinakosti-rika-jiri-hromada-o-prague-pride-6204720#volume (od 09m19s)
  https://www.youtube.com/watch?v=ZDjshEMH4FY

 3. On Prosinec 26th, 2018 at 11:54 Eliška Liška Says:

  PUNKS NOT DEAD

  „zkřížila jsem pohotově malíčky na rukou, palce na nohou, hlavu jsem natočila na stranu, vyplázla jazyk“ to jsem neznala, to je vidět, že poslední horror, který jsem dobrovolně četla/shlédla, byl Dracula. Když jsem byla děcko.

  ona: „Mi o sobě nemusíte nic říkat, já o vás vím všechno, protože vás čtu.“ Tak vida, koukám, že čtu správný zdroj Trans World News!

  Pokud jde o aktivismus, zdá se, že stejně brzy skončí, protože mrkvičky je málo a králíčků moc… totiž peněz, ne mrkvičky. Pokud na sebe začínají útočit A2larm a Evropské hodnoty, něco je ve vzduchu¹.
  Pokud se Apolena Rychlíková bojí o pozici, kterou získala v instituci Český rozhlas Vltava, protože ředitel Českého rozhlasu vyrazil nového šéfredaktora, který na této stanici vyštípal hudební vysílání (moje oblíbené Hudební fórum denně ve 23:15 či Hodinu mezi drakem a hadem, Radioateliér už jenom v reprízách) a nahradil je tlacháním, které by se dalo stejně dobře vysílat na kterékoliv jiné stanici jako ČRo Plus… tak myslím, že se věci vracejí do normálních kolejí.
  Obávám se, že nejdřív budeme muset přečkat vlnu mstivé odplaty,za kterou si sami nemůžeme a která by měla dopadnout především na hlavy oněch aktivistů.
  Ale pak, až zuřivý aktivismus skončí, se v tichosti a v klidu upraví různé právní poměry.

  Jak například v Českém rozhlase vysvětloval Jiří Hromada, úspěch jeho Gay iniciativy v 90. letech byl nakonec korunován úspěchem díky tiché dohodě s dnes tak nenáviděným Jiřím Paroubkem²,³ a na salámové metodě⁴. Proč toto nezopakovat? Seriál „Jistě pane ministře“ si takové jednání snažil kritizovat, ale také ukázal hned v první epizodě „Čelem k voličům“, jak je to pro úspěch v kalných vodách politiky ve skutečnosti důležité, bez ohledu na čistotu a dobro úmyslů.⁵

  Mimochodem, Hromada si tehdy našel hezký citát, který používal i ve volební kampani 2018: „Nestačí konat dobro, musíme je konat také dobře.“ (Denis Diderot)

  ¹ http://a2larm.cz/2018/12/vsichni-jsou-prorusti-trollove/
  ² https://plus.rozhlas.cz/prague-pride-je-oslavou-kazdy-se-raduje-jak-chce-rika-jiri-hromada-7570541 (od 30m05s)
  ³ http://gay.iniciativa.cz/www/index.php?page=clanek&id=364
  https://radiozurnal.rozhlas.cz/chceme-jen-dat-prostor-vsi-jinakosti-rika-jiri-hromada-o-prague-pride-6204720#volume (od 09m19s)
  https://www.youtube.com/watch?v=ZDjshEMH4FY

 4. On Prosinec 26th, 2018 at 13:01 Dominika Says:

  No to si piš, že jsi na spávné adrese. Mne to těší od všech, co mi sem napíší, že mne čtou nebo mi to skrytě spíš oznámí někde v soukromí, protože ne všichni nad svojí jinakostí jásají.

  Tento blog doposud běžel na VPS za 10tis ročně, dnes již běží na dedikovaným. Náklady jsem hradila já, abyste věděli, že na nějakou činnost se peníze nepotřebují, pokud se něco dělá s láskou a odhodláním. Tudíž když není vše založené jen na penězích, rozumím si i s ostatními aktivisty např. z Transparentu a když sem napíšu na někoho nějakou kritiku, tak to rozhodně není v zápalu nějaké konkurence, i když mi některé transtetky slibují(mne božsky zakomplexované a bezcharakterní kreatuře), že v příštím roce zažiji peklo, protože jsem si dovollia napsat, že bez jejich deadnamingů a misgenderování je na světě líp a dá se dýchat(obdoba proruských faků s hodně divnými názory a prezentací)

  Článek má být děsivý, zesměšňuji v něm fakemédia, kterých je velmi mnoho a co se týče HF, tak ona má smysl pro humor, i když to z TV někdy nevypadá.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se